Seznamte se s developerským projektem

Dovolujeme si Vám s pověření majitele nabídnout rezidenční projekt Central Park Praha, který nabízí atraktivní byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15.000 m2, ve vyhledávané lokalitě Žižkova nedaleko centra metropole. To vše v současné době za dostupné ceny a s velmi výhodnou hypotékou. Ceny od 2 669 450,- Kč až 25 568 100,- Kč. Seznamte se s akčním ceníkem!

central-park-praha-royal

Můžete si vybírat z bytů, mezonetů a penthousů ve věžích nebo zvolit bydlení v jednom z originálních terasových domů. V nabídce jsou nejrůznější varianty bydlení: od bytů velikosti 1+kk až po prostorné rezidence o rozloze 180 m2. Poslední 2 penthousy v nejvyšším patře věží, se rozprostírající přes celé patro na ploše až 360 m2. Vše je v nadstandardním provedení. Součástí bytů jsou samozřejmě sklepy a parkovací stání v podzemí.

Téměř všechny bytové jednotky v našem projektu mají výhled na park Parukářka nebo do zeleně soukromého parku. Byty ve vyšších patrech věžových domů nabízejí navíc panoramatický pohled na Staré Město a na dominantu Pražského hradu. Díky promyšlené koncepci vytváří věžové a terasové domy bezpečný areál nejen pro Vaše děti.

Přijďte se podívat do vzorového bytu a poznejte, jak dobře se v Central Parku bydlí.