Informace o projektu

Bydlete na skvělé adrese! V rezidenčním projektu Central Park Praha Vám nabízíme atraktivní byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15.000 m2, ve vyhledávané lokalitě Žižkova nedaleko centra metropole. To vše za dostupné ceny a s velmi výhodnou hypotékou. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit!

orientace-central-park-praha-royal

Můžete si vybírat z bytů, mezonetů a penthousů ve věžích nebo zvolit bydlení v jednom z originálních terasových domů. Respektujeme specifika životního stylu a denního rytmu osob žijících samostatně, v páru či v rodině s několika dětmi, a proto Vám nabízíme nejrůznější varianty bydlení: od bytů velikosti 1+kk až po prostorné rezidence o rozloze 180 m2. A kdo touží po opravdu rozlehlém prostoru, může zvolit „orlí hnízdo pod střechou“ – penthouse v nejvyšším patře věží, rozprostírající se přes celé patro na ploše až 360 m2.

vybaveni-bytu-central-park-praha-royal

Téměř všechny bytové jednotky v našem projektu mají výhled na park Parukářka nebo do zeleně soukromého parku. Byty ve vyšších patrech věžových domů nabízejí navíc panoramatický pohled na Staré Město a na dominantu Pražského hradu. Díky promyšlené koncepci vytváří věžové a terasové domy bezpečný areál nejen pro Vaše děti.

Dispozice všech bytů jsou praktické a řešeny tak, aby si každý snadno dokázal představit život v daném prostoru. Téměř každá bytová jednotka má samostatnou technickou místnost; většina ložnic má vlastní koupelnu, často s přirozeným denním světlem. Součástí projektu jsou samozřejmě sklepy a parkovací stání v podzemí. Nadstandardní provedení všech bytů splní Vaše maximální požadavky na kvalitu bydlení. Přijďte se podívat do vzorového bytu a poznejte, jak dobře se v Central Parku bydlí.

Architektonický návrh Central Parku Praha připravili architekti Jaroslav Wertig, Boris Redčenkov a Prokop Tomášek z ateliéru A69, kteří zvítězili v mezinárodní soutěži 27 renomovaných studií. Kvalitní architekturu projektu Central Park Praha zahrnující atraktivní exteriéry a inovativně řešené interiéry s důrazem na vysoký uživatelský standard ocenili i odborníci - vítězstvím v soutěži Grand Prix 2010, kde Central Park Praha vyhrál národní cenu za architekturu v kategorii novostaveb.

central-park-praha-royal

Nadstandard v každém směru

Nadstandardní provedení je v Central Parku patrné na každém kroku. Dominují zde přírodní materiály, které jsou použity v exteriéru i ve vybavení jednotlivých bytových jednotek. Samozřejmostí jsou kvalitní dřevěné třívrstvé lamelové podlahy v široké škále odstínů, dřevěná okna a okenní parapety, dýhované dveře i zárubně. Koupelnové vybavení pochází od renomovaných značek Duravit a Hüppe, baterie jsou značky Grohe a sprchový set Hansgrohe. Útulnost koupelen zpříjemní podlahové vytápění a otopné žebříky. Teplo domova zajistí podlahové konvektory, které můžete pohodlně regulovat přes pokojový termostat. Některé z bytů jsme vybavili kuchyňskou linkou značky Bulthaup se spotřebiči Siemens.

Společné prostory

Garáže

garaze-central-park-praha-royal

Vstupní hala

Bezpečnost

Interiér

interier-bytu-central-park-praha-royal

Podlahová krytina

Stěny

Okna a balkonové dveře

koupelna-central-park-praha-royal

Okna

Dveře

Sanita

vnitroblok-central-park-praha-royal

Elektroinstalace

zahrada-central-park-praha-royal

Topení a chlazení

Kuchyně

Tento standard bytů je pouze informativní, vyjadřuje pravděpodobný stav, neodráží klientské změny v některých bytech.