O nás

lazarka-dum

Profil naší realitní kanceláře

Realitní kancelář Royal byla založena v roce 1990 jako soukromá ryze česká firma. Od počátku vzniku firmy byl majiteli kladen důraz na odbornou znalost všech zaměstnanců v profesích, které firma dnes zajišťuje. Od poloviny roku 1993 firma sídlí ve vlastním objektu v Praze 1, Lazarská 5. Spolu s realitní kanceláří byla založena i Správa pražských nemovitostí, která zajišťuje správu nemovitostí a společnost Royal-invest, která zajišťuje a realizuje investiční projekty.  

Během své dvacetisedmileté činnosti se firma zařadila ke stabilním realitním kancelářím. Je jedním ze zakládajících členů Asociace realitních kanceláří České republiky. Do dnešní doby bylo uzavřeno prostřednictvím kanceláře několik tis. obchodních případů. K významným prodejům patří především prodej hotelu Evropa na Václavském náměstí, administrativní budova Commerzbank na Praze 2 nám. I.P.Pavlova, administrativní budova v Praze 6 (býv. VÚMS), administrativní budova na Letné v Praze 7, Hlubočepský zámeček, zámek Bečváry, administrativní a výrobní areál ve Vysočanech, developerský projekt ve Zličíně, nádherný bytový dům na Malé Straně, prodej historického hotelu v Žatci a pod.

V posledních letech se firma zaměřila i na oblast bydlení, kde její podnikatelskou aktivitou přibylo více jak 70 rodinných domů v okolí Prahy (Rudná, Ořech, Dobřichovice). Probíhá doprodej stavebních pozemků na RD v Žebráku. V současné době jsou vyprodány dokončené byty v Praze 9, Lehovci, které realizoval zahraniční developer. V nabídce kanceláře najdete jak nové byty, tak byty starší.

V rámci zprostředkování kancelář zajišťuje prodej a pronájem veškerých nemovitostí počínaje pozemky pro bytovou i komerční výstavbu, rodinnými, činžovními a komerčními domy a konče výrobními objekty. V poslední době se podnikatelská činnost rozrostla i o provádění dražeb nemovitostí a ocenění nemovitostí pro dědická řízení.

Kompletní právní servis včetně úschovy finančních prostředků pro klienty kanceláře je zajištěn naším zkušeným právníkem popř. notářem. V rámci standardních služeb našim klientům nabízíme zpracování daňových přiznání pro daň z převodu nemovitosti, přepis energií nebo i výpomoc bytových architektů či doporučení solidních stavebních firem a projektantů.

V případě požadavku klienta na získání úvěrových prostředků na koupi nemovitostí, je kancelář prostřednictvím našich finančních poradců schopna zajistit potřebné úvěrové prostředky v co nejkratším čase zkušenými poradci, pro které jsou hypotéky denní záležitostí.

V případě potřeby zajistíme znalecké posudky soudními znalci. Provádíme také ocenění nemovitostí pro dědická řízení. Za velmi výhodných podmínek a v krátkých lhůtách Vám zajistíme zpracování průkazů energetické náročnosti budov (PENB)

Firma působí především v Praze a Středočeském kraji. V rámci spolupráce s ostatními realitními kancelářemi je její působnost prakticky celorepubliková. Naším cílem není mít velký počet zakázek, ale mít velký počet spokojených klientů, kteří se k nám s důvěrou opět vracejí a doporučují další klienty.

Kromě zprostředkovatelské činnosti zajišťuje kancelář i inženýrskou činnost:

  • zajišťování územního rozhodnutí
  • zajištění stavebního povolení
  • zajištění kolaudačního rozhodnutí
  • zabezpečení technického dozoru investora
  • autorské dozory
  • projektová a předprojektová příprava staveb
  • zajištění realizace staveb zkušenými dodavateli

Profesní skladba zaměstnanců zajišťuje kvalitní služby v oblasti realit. Budete-li mít zájem využít našich služeb, těšíme se na Vaši návštěvu na naší pražské adrese Lazarská 5, Praha 1. Provozní doba je v pondělí a ve středu do 18 hodin, v úterý a čtvrtek do 17 hodin a v pátek do 15 hodin. V individuálních případech lze sjednat i jiný vhodný termín.

Chtěli bychom Vás upozornit, že podle Novely zákona č. 378/2015 Sb. s účinností od 1.2.2016 při řešení sporu mezi klientem a realitní kanceláří, lze využít i možnosti mimosoudního řešení u České obchodní inspekce (www.coi.cz).

V naší databázi existuje mnoho solventních klientů, kteří mají zájem především o byty, činžovní a rodinné domy. Proto hledáme nemovitosti těchto typů.

www.sreality.cz www.reality.cz www.immo2.cz www.hyperinzerce.cz www.realitymix.cz www.pozemky.cz www.mpss.cz www.realcity.cz